Forumcuların Paylaşım Alanı
Forumdan Yaralanmak icin uye olunuz
Forumdan Yaralanmak icin uye olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
En iyi yollayıcılar
tornado75 (268)
EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER Vote_lcapEVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER Voting_barEVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER Vote_rcap 
Silvester (116)
EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER Vote_lcapEVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER Voting_barEVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER Vote_rcap 
Evanescence (104)
eminaklan7 (101)
maschera (8)
Dionysos (7)
D_es_Tu_R (7)
Fe0dalPhust (6)
azrail09 (2)
Normal (1)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Forumumuzu Nasıl Buldunuz
Çok Güzel
EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER Vote_lcap100%EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER Vote_rcap
 100% [ 2 ]
Güzel
EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER Vote_lcap0%EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Normal
EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER Vote_lcap0%EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER Vote_rcap
 0% [ 0 ]
idare Eder
 0% [ 0 ]
Kötü
 0% [ 0 ]
Berbat
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 2
En son konular
» Madalyalar Hakkında
EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimeÇarş. Kas. 04, 2009 6:50 pm tarafından Silvester

» Istakoz
EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimePtsi Kas. 02, 2009 3:42 pm tarafından Silvester

» Siz Saati Belirleyin pc niz Oto Kapansın
EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 11:02 am tarafından Silvester

» Tatil bitti
EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 4:00 pm tarafından Silvester

» Politika
EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 3:39 pm tarafından Silvester

» Bush
EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 3:27 pm tarafından Silvester

» Bir Kara Fatma Gunlugu
EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 2:58 pm tarafından Silvester

» Direk Temas 2009
EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 2:57 pm tarafından Silvester

» Orhan Kemal
EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 2:51 pm tarafından Silvester

Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Paylasım Platformu adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Forumcuların Paylaşım Alanı adresi saklayın ve paylaşın

EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER

2 posters
YazarMesaj
eminaklan7
Forum Polisi
Forum Polisi
eminaklan7

Rep Puanı : 11626

EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER Empty
MesajKonu: EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER   EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 11:05 pm

EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLERLE Röportajlar...

NightKiss (Kral)

NightKiss ile Yeniserver Olarak Röportaj (Manes'in Efsane Krali)

Yeniserver : Kısaca Bize Kendinden BahsedebiLirmisin ?
NightKiss : 32 yaşında evli 1 çocuk babası biriyim.

Yeniserver : Knight Online Diyince Aklınıza Gelenİlk Şey ?
NightKiss : Stressss

Yeniserver : Nasıl başladınız Bu oyuna ?
NightKiss : Cafe ye takılanların isteği üzerine oyunu yükledik.o dönem bende sıkıntıdan başladım.alışkanlık yaptı

Yeniserver : Charı Kaç Kişi Oynuyorsunuz ?
NightKiss : 4

Yeniserver : Charını Nasıl Dizdin ? YTL iLemi El hakkı iLemi ?
NightKiss : Hem ytl hem elle. son charım ise madalyon bugu ile

Yeniserver : Charın Durumunu ÖğrenebiLirmiyiz np ve item ?
NightKiss : +8 shell set +8 iron impackt. +1 roc +0 rof iron set 0 coins para. hackerler para bırakmadı charda

Yeniserver : Hiç illegal yönteme başvurdunuz mu ?
NightKiss : Çok başvurdum.oyunun açığını ne zaman yakalasam kullandım.kraliyet kasasını bug ladım mesela

Yeniserver : Böyle Bi Serverda Böyle İtemlere sahipsiniz Nasıl bir Duygu ?
NightKiss : Noob hissediyorum kendimi

Yeniserver : Eğerki Geçme Hakkın oLsaydı (NightKiss) ile Hangi servera geçmek istedin ?
NightKiss : Manes te kalmayı yeğlerdim şimdilik.çünkü en temiz server manes ama +9 dolmayabaşladı.

Yeniserver : Sizce en iyi ırk hangisi ? Neden ?
NightKiss : Orc ırkı daha iyi sanki.ne bilim sanki tüm mallar humanlara toplanmış gibi ne exp kasarlar ne pk yaparlar nede bişe.mal mal geziyolar.( tabiistisnalar hariç.ama büyük çoğunluğu böyle ) exp partiye girerler 1 saat sonra yazarlar offff kasılmıyor çıkarlar.pk partiye girerler offf np kasılmıyor çıkarlar.anca çene yaparlar.

Yeniserver : Karşında Kimleri Rakip Görüyorsun ?
NightKiss : Thy oyunu öylesine oynuyorum rakiplikten çok dostluğa bakarım.

Yeniserver : Çarı Düzmekte Ne gibi Zorluklarla karşılaştın ? Bazen Oyunu Bırakmak Düşüncesi Geçtimi İçinden ?
NightKiss : Hacklendikten sonra sahip çıkan olmadı hiç.yani oyunda başlayan dostlukların da yalan olduğuna kanaat getirdim.o dönem bırakmayı düşündüm.bu aralar yine bırakmayı düşünüyorum.oyunun sonunun geldiği hissi yoğunluk kazandı bende.

Yeniserver : KO hayatında Kimseyi kendine örnek aLdın mı ?
NightKiss : Yok herkes gibi bende malca başladığım için pek profosyonellerle tanışma fırsatım olmadı.

Yeniserver : (Manes) hakkında düşüncelerini bizimle paylaşırmısın ?
NightKiss : İyi server lakin çok boş adam var.

Yeniserver: Bu İlk Çarınız mı ?
NightKiss : Değil.,

Yeniserver : Oyun İçinde Cok sıkı arkadaslıklar kurdunuz mu ? Reale tasıdınız mı ?
NightKiss : Evet çok sıkı dostluklarım oldu reele de taşıdık fakat dünya kanununa takıldık ( gözden uzak olan gönülden de ırak olur)

Yeniserver : Çarı Satmayı Düşünüyormusunuz ?
NightKiss : Evet satmayı düşünüyorum. 81 % 40

Yeniserver : Bu Değerli Vaktinizi Bize Ağırdığınız İçin Sana YeniServer Olarak Teşekkür Ederiz..BaşarıLarın Devamını diLeriz..Allah hackten korusun..
NightKiss : AMİN

TeşekkürLer NightKiss

NightKiss Den Bir Resim

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ALINTIDIR

En son eminaklan7 tarafından Çarş. Tem. 29, 2009 11:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
eminaklan7
Forum Polisi
Forum Polisi
eminaklan7

MesajKonu: Geri: EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER   EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 11:07 pm

Nerzhul (Kral)

Nerzhul ile Yeniserver Olarak Röportaj

Nerzhul : Adım Savaş , 27 Yaşındayım Aslen Niğde’liyim , Bursa’da yaşıyorum . Bilgisayar Donanım işinde çalışıyorum

Yeniserver : Knight Online Diyince Aklınıza Gelen İlk Şey ?
Nerzhul : İşten zaman kaldığı sürece eğlence ve boş zamanımı geçirmek için oynadığım oyun

Nerzhul : Cafede başladım. Daha öncede Ultima Online oynadığım için online oyunlara karşı hep ilgim olmuştur.

Nerzhul : 2 Kisi oynuyoruz Ben ve Akın

Nerzhul : Her ikiside

Nerzhul :Np 1800k civarındaydı ama başımıza gelen kötü bi hack olayı sonucunda şuan 40k
İtem olarak ;
Dual Roc +2 , Dual Pe +2 , IN +1 , IB +0 , Shell set +8 , HB +9 vs ….

Nerzhul : Manesde Koxp ve Exp bug un moda olduğu zamanlar 65 den 70 e kadar Exp bug yaparak kasmıştım onun haricinde illegal yönteme başvurmadım.

Nerzhul : Güzel ama hala eksiklerim var

Yeniserver : Eğerki Geçme Hakkın oLsaydı (Nerzhul) ile Hangi servera geçmek istedin ?
Nerzhul : Hayır , Manesde Kalmayı tercih ederim

Nerzhul : İki Irk dada oynadım hatta human olarak oyuna başladım. Ama Karus lar diyebilirim dayanışma ve arkadaşlık bakımından

Nerzhul : Beni rakip gören herkes rakibimdir

Yeniserver : Çarı Düzmekte Ne gibi Zorluklarla karşılaştın ? Bazen Oyunu
Bırakmak Düşüncesi Geçtimi İçinden ?
Nerzhul : Np olayından sonra bırakmayı düşündüm ama arkadaşlarımında ısrarı ile tekrar oynuyorum.

Nerzhul : Oyunculuk olarak Hitmachine , Oyun stili hoşuma gitmiştir . Şahıs olarak kimseyi örnek almadım.

Yeniserver: Manes hakkına düşüncelerini bizimle paylaşırmısın
Nerzhul : Güzel Server , Diğer serverlara bakacak olacak olursak hala Temiz bi server sayılabilir.

Yeniserver : Bu İlk Çarınız mı ?
Nerzhul : 3.Charım Beramusda oyuna başladım Assas charla ama warrior olarak ilk charım

Yeniserver : Oyun İçinde Cok sıkı arkadaslıklar kurdunuz mu ? Reale tasıdınız mı ?
Nerzhul : Evt Çok ii arkadaşlıklar kurduk Bursa ve çevresi olsun ve diğer illerden

Yeniserver: Çarı Satmayı Düşünüyormusunuz ?
Nerzhul : Şuanlık öyle bi düşüncem yok

Yeniserver : Bu Değerli Vaktinizi Bize Ağırdığınız İçin Sana YeniServerForum Olarak Teşekkür Ederiz..BaşarıLarın Devamını diLeriz..Allah hackten korusun..

TeşekkürLer Nerzhul

ALINTIDIR

En son eminaklan7 tarafından Çarş. Tem. 29, 2009 11:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
eminaklan7
Forum Polisi
Forum Polisi
eminaklan7

MesajKonu: Geri: EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER   EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 11:10 pm

Tako0606 : Adım tahsin oyunu ortam ve arkadaşlık için oynuorum memleket ankara yaş 29

Yeniserver : Knight Online Diyince Aklınıza Gelen İlk Şey ?
Tako0606 : Arkadaşlık ve eğlence

Tako0606 : Kafede gördüm başlamam baya zaman sonra oldu geç oldu ama güç olmadı

Tako0606 : Genelde 2 kişi

Tako0606 : Gerektiğinde ytl ama oyun içinden çar düzmek idaalim olmuştur

Tako0606 : Şu an çarım yok ama olsa idi çok iyi bi çar olurdu ezik olmaya tahammül edemem

Tako0606 : Asla bi kere başvuram dedim 4 lvl indim bidaha tövbe ( 64 eks bugu )

Tako0606 : Valla manesden bahsedersek itemden ziyade arklarım olunca mutlu oluorum

Yeniserver : Eğerki Geçme Hakkın oLsaydı (Tako0606 ) ile Hangi servera geçmek istedin ?
Tako0606 : Logos

Tako0606 : Orc humanda genelde oyuna yeni başlıyanlar oluo orc da işi bilen sayısı daha fazla oluo

Tako0606 : Oyunu bilen herkes baba rakiptir

Yeniserver : Çarı Düzmekte Ne gibi Zorluklarla karşılaştın ? Bazen Oyunu Bırakmak Düşüncesi Geçtimi İçinden ?
Tako0606 : İllegal şeler gördüğüm zaman isyan ediorum

Tako0606 : Hayır kendim başkalarına örnek olmaya çalıştım

Yeniserver: Yeni server hakkına düşüncelerini bizimle paylaşırmısın
Tako0606 : Yeni server den bahsediceksek çok umutluyum allah yardımcımız olsun

Tako0606 : Hayır 3 veya 4

Tako0606 : Evet en can alıcı nokta bu soruda gizli

Tako0606 : Sattım Razz arkadaşlarım yanımda olsun asla öle bi düşüncem olmaz

Yeniserver : Bu Değerli Vaktinizi Bize Ağırdığınız İçin Sana YeniServerForum Olarak Teşekkür Ederiz..BaşarıLarın Devamını diLeriz..Allah hackten korusun..

TeşekkürLer Tako0606

ALINTIDIR

En son eminaklan7 tarafından Çarş. Tem. 29, 2009 11:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
eminaklan7
Forum Polisi
Forum Polisi
eminaklan7

MesajKonu: Geri: EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER   EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 11:11 pm

DeaTAnGeL1 : Adim Ferdi 25 Yasındayım Gemlik'de İnternet Cafe Sahibiyim.

Yeniserver : Knight Online Diyince Aklınıza Gelen İlk Şey?
DeaTAnGeL1 : Eglence.Ama Ne Yazıkkı Oyunda Karsılastıgım Cogu Arkadas Malesef Bu Sekılde Gormuyorlar.

DeaTAnGeL1 :İnternet Cafe Sahibi Oldugum İcin Kendi Kendime Basladım.

DeaTAnGeL1 : Normalde Ben Ve Turan'ım Ama Arkadaslarda Yardım Amaclı Exp Ve Pk Yaptıkları Oluyordu.

DeaTAnGeL1 : Ytl Verdıgım Zamanlarda Oldu Kendi Becerımle Yaptıgım İtemlerde Oldu.

DeaTAnGeL1 : Charımı 6-7 Ay Önce Satmıs Bulunmakdayım.Satmadan Önceki Hali
Dual Rof +1
Sse +2
We +2
İron Set
Raptor +8
Shel Set +8 Vs Vs Vs...
Np : 1,870,... M

DeaTAnGeL1 : Evet.Exp Bug Zamanında Biseyler Yapmaya Calıstık Ama Hep Dc Yıyorduk.Sadece %40 Kasabilmıstık

DeaTAnGeL1 : Benim Zamanımda Cok Superdı .Son Zamanlarda Serverın Gidisi İyi Degıl.

Yeniserver : Eğerki Geçme Hakkın oLsaydı (DeaTAnGeL1) ile Hangi servera geçmek istedin ?
DeaTAnGeL1 : Forever Manes

DeaTAnGeL1 : Orc Dayanısma Ve Yardımlasmayı Seviyorlar.

DeaTAnGeL1 : Serveri Birakirken Oyunda Rakip'im Yoktu Gelebilecegım En Üst Mevkiye Gelmıstım.

DeaTAnGeL1 : Herhangi Bir Zorluk Yasamadım Calıstın Mı Zaten Bunlar Kendiligınden Gelıyor Yeterki Hak Etmek Gerek.Ewet Bırakmak Geldi Satacaktım Karakterimi Ama Oyundaki Arkadaslarim Karsi Cikti Ne Kadar Oyun Olsada Kiramadım Arkadaslarımı.

DeaTAnGeL1 : Hayir.Ama Beni Örnek Alan Çok Kisi Biliyorum.

Yeniserver: Manes hakkına düşüncelerini bizimle paylaşırmısın ?
DeaTAnGeL1 : DeaTAnGeL1 : Manes Benim İçin İlklerin Oldugu Bir Server Oldugundan Yeri Çok Ayridir.

DeaTAnGeL1 :Warrior Olarak Evet.Ares'de Mage.

DeaTAnGeL1 : Tabikide İyisiyle Kotusuyle Çok Arkadasım Oldu.Real De Gorustugum Kisiler Cok.

DeaTAnGeL1 : Heck Olaylardan Sonra Sattim.

TeşekkürLer DeaTAnGeL1

DeaTAnGeL1 Den Bir Resim

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ALINTIDIR

En son eminaklan7 tarafından Çarş. Tem. 29, 2009 11:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tornado75
Banned
tornado75

Rep Puanı : 53168

MesajKonu: Geri: EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER   EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 11:17 pm

iyi dewamını isteriz Very Happy paylaşim için ty
eminaklan7
Forum Polisi
Forum Polisi
eminaklan7

MesajKonu: Geri: EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER   EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 11:23 pm

bunlar alıntıdır devamını buldukça eklerim buraya
tornado75
Banned
tornado75

MesajKonu: Geri: EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER   EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 11:25 pm

ok
tornado75
Banned
tornado75

MesajKonu: Geri: EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER   EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER I_icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 11:28 pm

hecanın bulabirsen onu ekle

EVET ARKADASLAR MANES DE KRALLAR VE EFSANE ISIMLER
1 sayfadaki 1 sayfası